SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Në Partinë Demokratike janë regjistruar 7 kandidatë për ‘primaret’ e Bashkisë Tiranë. Edvin Kulluri komenton këtë fakt duke u shprehur se ka dy mundësi:

“7 kandidate per Kryetare Bashkie te Tiranes ne primare! Ky optimizem pas 9 vite humbjesh ka dy arsye: ose kane intuite gjeniale per zgjedhjet e ardhshme dhe ne te tjereve na mungon; ose cmenduria vazhdon!
Te shohim ne 14 maj se cila do jete e verteta!” – shkruan Kulluri.///

error:
%d bloggers like this: