SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Një 90-vjeçare ka fituar betejën me koronavirusin.

Lajmi e mirë e jem kryeministri Edi Rama, i cili publikon në “facebook” foton e të moshuarës, ndërsa shkruan se “Nonë Nifja nga Hasi u shërua”.

“? LAJM I MIRË: NONË NIFJA NGA HASI, PLOT 90 VJEÇ, U SHËRUA? TANI EDHE 120 TË PAKTËN O NON, SE 100 NUK BOHET LLAF❤️?”, shkruan Rama//R-SR//.

error:
%d bloggers like this: