SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

“Ajo hyri me fitoren në xhep”, Balina Bodinaku: Olta dhe Luizi trajtohen në mënyrë të ndryshme në BBV

Ish-opinionistja e Big Brother VIP, Balina Bodinaku nuk ka kaluar pa u përfshirë edhe këtë vit me mendimet e saj për banorët e shtëpisë së famshme.

Nëpërmjet një video në Instagramin e saj ajo është shprehur se sheh si fitues Oltën dhe Luizin. Ajo bëri dje analizën se pse e sheh si fitues Luizin, ndërsa ka folur së fundmi edhe për lojën e Oltës.

Lexo Edhe:

Balina thotë se Olta është paraqitur që në fillim si një lojtare që e ka fitorën në xhep. Sipas Dalinës ajo nuk është Olta me humor e tavolinave si në realitet, por është arrogante dhe e pabarabartë me të tjerët.

“Olta dhe Luizi trajtohen në mënyrë të ndryshme kur vje puna për të marrë përgjëgjsi për atë që bëjnë dhe tonë brenda shtëpisë. Nëse Luizi ulet në kolltuk dhe i vë emër dhe fytyrë githçkaje që ai bën, jo gjë nuk ndodh për Oltën. Olta e ka akomoduar veten në pozicionin e njeriut që nuk jep shpejgime për çfarë bën dhe thotë në shtëpi.”, shprehet Balina./albeu.com

error:
%d bloggers like this: