SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mbrëmjen e se martes në Vlorë, pas një konflikti mes disa të rinjsh.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjergj Araniti”, ku të rinjtë fillimisht janë konfliktuar me fjalë, e më pas janë përplasur me makina me njëri-tjetrin. Në vendngjarje shkuan forcat e policisë, për zbardhjen e plotë të ngjarjes.///

error:
%d bloggers like this: