SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

‘Arrest shtëpie’ për ish-kryebashkiakun e Himarës. Aksidentoi për vdekje 17-vjeçarin

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest shtëpie” për ish-Kryetarin e Bashkisë Himarë, Vasil Bollano, i cili aksidentoi për vdekje më makinë këmbësorin 17-vjeçar Elio Hamiti.

Ngjarja ndodhi në Llogara dhe fillimisht i riu u dërgua në Spitalin e Himarës ku për shkak të plagëve të rënda përfundoi në gjendje kome.

Më pas 17-vjeçari u transportua drejt Traumës në Tiranë, por fatkeqësisht nuk mundi të mbijetojë.///

error:
%d bloggers like this: