SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Berisha e ftoi në përballje, Rama i përgjigjet me fjalët e gjyshes

Pas deklaratës së kreut të PD Sali Berisha, që nga studio e “Opinion” i bëri ftesë Edi Ramës për përballje televizive, ky i fundit është pyetur nga gazetari Blendi Fevziu për mundësinë e një debati të tillë.

Pjesë nga intervista:

Fevziu: Përse nuk del të bësh debat me kreun e opozitës, ju keni bërë debat vite më parë për bashkinë…

Rama: E thotë bukur Bibla e gjyshes sime: Lëri të vdekurit të varrosin të vdekurit.

Fevziu: Mund ta bësh një debat tjetër?

Rama: Me kë, me të vdekurit? Lëri të vdekurit tëe varrosin të vdekurit, porosit Jezu Krishti./Opinion.a///

error:
%d bloggers like this: