SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Berisha, thirrje policisë: “Lirojeni fatkeqin”

Kreu i PD-së, Sali Berisha, i ka bërë thirrje policisë të lirojë agresorin që e dhunoi pranë selisë blu.

Së fundmi, le t’i themi policisë: liroje fatkeqin, liroje. Sepse, ai është një mjeran, që ka shitur veten. Dhe përpiqen sot, ta lidhin meqenëse është një Samit, e vërteta e pamohueshme, liderë të krishterë, me bishta që çojnë nga Turqia apo ndonjë vend tjetër. Nuk kanë asgjë të përbashkët. Ka vetëm një autor, ky është Edi Rama. Ka vetëm një arkitekt, është Edi Rama. Atë lirojeni dhe mos shpërndani dokrra dhe përralla, se autori i vërtetë është i ulur në Samit si kryekriminel i Ballkanit dhe Europës”, tha Berisha./ //

error:
%d bloggers like this: