SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

 Blendi Fevziu në Delvinë: Xhamia e Gjin Aleksit, një prej monumenteve më të vecanta në Shqipëri

Gazetari Blendi Fevziu ka qenë këtë fundjavë në Delvinë ku ka vizituar xhaminë e Gjin Aleksit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Fevziu shkruan: “Nje prej monumenteve me te vecanta ne Shqiperi.

Ne Rusan te Delvines. Xhamia e Gjin Aleksit”, shkruan gazetari i cili ka publikuar dhe videon e mëposhtme.///

error:
%d bloggers like this: