SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Çfarë nuk u pa nga vizita e Mitsotakis në Dropull e Finiq (FOTO)

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka publikuar foto nga takimi i tij në Dervican dhe në Aliko.

“Dua të dini se shteti grek është në krahun tuaj”, shkruan Mitsotakis.

Ai kujton këtu edhe vizitën e babait të tij 31 vite më parë po në Dropull.

Asokohe Kostandinos Mitsotakis ishte kryeministër i Greqisë.

Shihni fotot që ka postuar në faqen e tij kryeministri Kyriakos Mitsotakis.///

error:
%d bloggers like this: