SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

/02.04/2020/  Është shënuar viktima e parë prej koronavirusit nga Veriu i Kosovës, saktësisht nga Leposaviqi, njofton KosovaPress.

Pacienti i moshës 47-vjeçare ka humbur jetën mbrëmjen e shkuar në spitalin e Nishit.

Mësohet se viktima, i konfirmuar pozitiv me COVID-19 ishte dërguar të dielën në spitalin e Nishit, por pas komplikimeve të rënda humbi jetën.-citon KosovaPress/R-SR//

error:
%d bloggers like this: