SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Delvinë, djali rreh babain dhe e kërcënon me thikë, arrestohet nga policia

Një 22-vjeçar nga Delvina është arrestuar nga policia. I riu, nga fshati Stjar në Delvinë, ka ushtruar dhunë fizike ndaj babit të tij. Më pas e ka kërcënuar atë me thikë. Sipas njoftimit të policisë, ra në pranga, G.A, 22 vjeç. Materialet iu referuan prokurorisë, për veprime të mëtejshme.///

error:
%d bloggers like this: