SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Delvinë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”, në ngarkim të shtetasit N. B., 60 vjeç, pasi gjatë një konflikti për motive pronësie, ka goditur me grusht shtetasen M. Ç. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.///

error:
%d bloggers like this: