SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Nje person i moshës 59 vjeç u vetplagos sot me armë gjahu në banesë.

Sipas informacionit paraprak te Policise, sot, rreth orës 12:30, është paraqitur në Spitalin e Sarandës, për ndihmë mjekësore shtetasi M. H., 59 vjeç, i cili dyshohet se është vetëplagosur me armë gjahu në banesën e tij, në fshatin Bamatat, Delvinë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.///

error:
%d bloggers like this: