SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Demokratët vendosin syze si Berisha në 32 vjetorin e krijimit të PD

Demokratët solidarizohen me Berishën. Ata janë shfaqur të gjithë me syze të errëta këtë mbrëmje, 5 ditë pas sulmit që iu bë kryedemokratit Sali Berisha në protestën e 6-dhjetorit.

Të rreshtuar dhe me dy gishtat ngritur, demokratët e pritën Berishën në këtë formë, për tu solidarizuar me të, pasi kreu i PD-së është shfaqur vetëm me syze të zeza këto ditë, në mënyrë që të mbulonte shenjën që i la grushti i 31-vjeçarit Gerti Shehu.

Demokratët janë grumbulluar në ceremoninë e 32-vjetorit të Partisë Demokratike.///

error:
%d bloggers like this: