SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Deputetja e PD-së shpërthen ndaj Ramës: Jep dorëheqjen!“Për shkakun tënd Shqipëria po shahet… “

Deputetja e PD-së Flutura Açka i kërkon dorëheqjen kryeministrit Edi Rama. Duke iu referuar arrestimit të ish-zyrtarit të FBI-së dhe akuzat ndaj, ajo deklaron se për shkakun e tij Shqipëria po shahet sot në gjuhë të huaj.

Postimi i plotë: -Kryeministër, jep dorëheqjen! E ke me zë e me figurë. Për shkakun tënd Shqipëria po shahet sot në gjuhë të huaj. Turp! Nëse ke një fije dinjitet, largohu!
Bashkë me ish-funksionarin e Sigurimit të Shtetit komunist, McGonnigal ka zhvilluar aktivitet lobimi dhe udhëtime në Europë në shkëmbim të 225,0000 dollarëve të përfituara nga ish-funksionari komunist.

Lidhja ndërmjet McGonnigal, ish-funksionarit të Sigurimit të Shtetit komunist dhe Edi Ramës provohet nga një seri ngjarjesh.///

error:
%d bloggers like this: