SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sot ne oren 18.15 ne aksin rrugor nacional Tepelene-Levan prane fshait Malas (Mallakaster) nje autmjet ka marre flake ne ecje e siper.

Burime policore nga vendi i ngjarjes bene te d per SARANDNEWS.AL se ne autoveture po udhetnte nje familje, e cila nuk eshte lenduar pasi ka mundur personat kane mundur te dalin ne kohe nga makina.

Ne nje kohe te shkurter ne vendin e ngjarjes mberriten sherbimet e policise dhe zjarrfikesja/saradanews.al///

error:
%d bloggers like this: