SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Drogë me vlerë 300 mijë euro në shtëpinë e shqiptarit, kapet 42-vjeçari në Greqi

Një emigrant shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke, pasi në shtëpinë e tij në Selanik janë gjetur lëndë narkotike me vlerë 300 mijë euro.

Protothema.gr shkruan se në banesën e shqiptarit janë gjetur konkretisht 3.5 kilogramë kokainë dhe 19 kg kanabis. Ndaj shqiptarit rëndon akuza për posedim dhe trafikim të lëndëve narkotike.///

error:
%d bloggers like this: