SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

E RËNDË në Greqi. Gjendet i groposur në plazh 31-vjeçari shqiptar, detajet e para

Një 31-vjeçar i pajetë është gjetur në Qiparisia të Greqisë gjatë pasdites së djeshme. Lajmin e kanë bërë të ditur mediat greke, sipas të cilave, trupi i pajetë u gjet i groposur në plazhin e Kartelisë në Kyparisia dhe kishte lëndime kryesisht në kokë.

Në zonën ku u gjet kufoma, grupi i punonjësve të policisë së Zyrës së Hetimit Kriminal të Messinisë ka shkuar për të mbledhur provat, ndërsa siç rezultoi nga hetimet e deritanishme, viktima nuk ishte banues i përhershëm i zonës. Paralelisht me mbledhjen e provave, policia që po heton rastin dhe është në pritje të rezultatit zyrtar të ekspertizës mjeko-ligjore.///

error:
%d bloggers like this: