SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e shtune në Himarë dhe në Kavajë, ku dy persona kanë humbur jetën pasi janë mbytur. Mësohet se një 66-vjeçar ka pësuar infarkt teksa ishte duke u larë në det dhe për pasojë është mbytur. Nga ana tjetër, një 66-vjeçar tjetër është mbytur në Kavajë, në rrethana ende të paqarta. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi paraprak i policisë:

Rreth orës 17:33, shtetasit S. M., rreth 66 vjeç, duke notuar në plazhin e Borshit, dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë është mbytur në ujë. Grupi hetimor nshkoi në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Kavajë/Informacion paraprak/Sot, rreth orës 17:40, shtetasi V. N., 66 vjeç, duke notuar në plazhin e Kavajës, dyshohet se është mbytur në ujë.///

error:
%d bloggers like this: