SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë, ku një i ri ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në punë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kalaja”, ku i riu është zënë poshtë nga skrepi në vendin e punës.

Nuk dihen të tjera detaje…(Lajm ne perditesim)///

error:
%d bloggers like this: