SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Eduard Selami: Vendimi i Ramës për dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve në Itali, akt mirënjohjeje që na nderon të gjithëve

/ATSH/ Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Eduard Selami, e cilësoi sot vendimin e Kryeministrit Edi Rama për dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve në Itali si një akt mirënjohjeje, që na nderon të gjithëve.

Selami shprehet se edhe pse vendimet e Ramës kanë vend për kritika të merituara ky akt na nderon të gjithëve.

“Vendimet e Ramës kanë vend për kritika të merituara, por dërgimi i 30 mjekëve dhe infermierëve në Itali është akt mirënjohjeje që na nderon të gjithëve”, thekson Selami/ /R-SR//

error: