SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Dy autovetura të parkuara në rrugë pas shkollës “9 Tetorit” u dogjën sot (e diel) rreth orës 14.00.

Burime nga vendngjarja pohuan se të dyja autoveturat, njera BENZ Mercedes dhe tjera Opel kanë qenë të parkuara në kohën që kanë marrë flakë.

Pas sinjalizimit, në vendin e ngjarjes kanë shkuar specialistë të policisë si dhe një grup i policisë rrugore.

Ende Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe nuk ka një verison zyrtar për këtë ngjarje.(Lajm në përditësim) (FOTOT: sarandaNews.al) /sarandaNews.al///

error:
%d bloggers like this: