SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Nga Spiro ÇAKULI

Fabrika e vajit te ullirit e Ledi Marinit në Livadhja eshte padyshim nga më të mirat në territorin e Bashkisë Finiq.

Prodhimi i bollshem i ullinjve gjate ketij viti, po perballohet me sukses nga kjo Fabrike jo vetem ne sasirat e medha qe po depozitohen nga fermeret dhe banorët, por mbi te ngjitha; me nje kulitet dhe teknologjine bashkohore qe realizon prodhimin e vajit te ullirit ekstraverxhine, aq te lakmuar sot ne bote./sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: