SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo do të stërvitet sot me ekipin, njoftoi federata.

Sipas gazetarit, Romeo Agresti, portugezi tashmë ka mbërritur në bazën e Juventusit.

Ai u kthye në Torino më 5 maj dhe, pas kësaj, u karantinua për 14 ditë.

Fillimisht, vazhdimi i kampionatit të Serie A ishte planifikuar për në 13 qershor, por Italia  i ndaloi ngjarjet sportive deri më 14 qershor.

Tani pritet që kampionati të rifillojë më 20 qershor. /

error:
%d bloggers like this: