SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Gjendet i pajetë në pyllin e Kuçit trupi i 65-vjeçarit

Një 65 vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën midis fshtarave Kuç dhe Qeparo në zonën e Himarës. Sipas njoftimit të policisë, viktima Y.L., banor i fshtatit Kuç punonte si rojë në rrugën e re që po ndërtohej në këtë fshat.

“Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Komisatiatit të Policisë Himarë  ku paraprakisht dyshohet se shtetasi Y.L, në rrethana ende të paqarta  ka humbur jetën si pasojë e përdorimit të armës së zjarrit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Aktualisht shërbimet e policisë  po krehin zonës si dhe po vijon  shoqërimi i personave që mund të kenë dijeni për ngjarjen, ndërsa vijon puna për zbardhjen e saj

error:
%d bloggers like this: