SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sekretari i Përgjithshëm i PS-së Damian Gjiknuri ka reaguar pas protestës së opozitës mbajtur sot në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” para Kryeministrisë.

Teksa ka publikuar në rrjete sociale disa foto të publikuara nga mediet me dron nga lart, Gjiknuri thekson se “Revolucioni” Berisha-Meta u shfry si tullumbace në oborrin e Partisë Socialiste.

“Revolucioni” Berisha-Meta siç nisi i dëshpëruar nga bulevardi, u shfry si tullumbace në oborrin e Partisë Socialiste”, shkruan Gjiknuri.///

error:
%d bloggers like this: