SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

GREQI- Një tërmet ka goditur shtetin fqinj rreth orës 09:49 të kësaj të mërkure. Sipas EMSC tërmeti ka qenë i shkallë 4.0 rihter me një thellësi 2 km. Tërmeti është ndjerë në disa qytete të Greqisë.

error:
%d bloggers like this: