SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Nje 65 vjeçar ne Himare u arrestua ne flagrance nga Policia pasi perdori dhune nga gruas se tij.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Himarë arrestuan në flagrancë, për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasin V. G., 65 vjec, banues në Himarë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. ///

error:
%d bloggers like this: