SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Eshte gjendur i mbytur sot në det një 53 vjeçar.

Gjate nje informacioni praprak te Policise mesohet se rreth orës 08:00, shtetasit F. N., 53 vjeç, duke notuar në plazhin e Palasës, dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë është mbytur në ujë. Grupi hetimor shkoi në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: