SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Himarë: Ikën 25-vjeçarja me 2 fëmijët e mitur, ish bashkeshorti bën kallëzim.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Himarë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimin në gjendje të lirë për shtetasen I. M., 25 vjeçe, pasi ka bërë kallëzim ish-bashkëshorti i 25-vjeçares, se kjo shtetase ka marrë 2 fëmijët e mitur dhe është larguar.///

error:
%d bloggers like this: