SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Humbi në Himarë teksa po eksploronte natyrën. Gjendet pas katër orësh turisti spanjoll

Një turist spanjoll ishte raportuar i humbur, pasi kishte dalë në zonën e Himarës për të eksploruar zonën.

Pas katër orësh, turisti spanjoll është gjetur nga forcat zjarrëfikëse të Himarës, në vendin e quajtur Shën Theodhor mbi shpellën e piratëve.

Ai nuk ka pasur asnjë lëndim.///

error:
%d bloggers like this: