SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke, pasi ishte i dënuar me 5 vite burg.Mësohet se shqiptari është arrestuar në Kakavijë, nga ana greke, ndërsa ai ishte dënuar për trafik lëndësh narkotike.

Njoftimi i policisë:-Kapet në anën greke të Kakavijës një shqiptar i kërkuar. Sipas burimeve nga policia helene, shqiptari u ndalua nga pala greke, konkretisht nga sektori i kontrollit të pasaportave në bashkëpunim me policinë e Pogonit. Shqiptari rezulton i dënuar nga Gjykata e Selanikut me 5 vjet burg dhe 3000 euro gjobë për trafik droge.///

error:
%d bloggers like this: