SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Sarandë.

Lavdosh Beshiku, 50 vjeç baba i 4 fëmijëve, është i vetëvarur në zonën e Lagjes nr. 4,ne afersi te bregut te detit ne nje pallat shumekatesh.

Ngjarja është parë nga banorët e pallatit përballë të cilët lajmëruan policinë, por ka qenë shumë vonë.

error:
%d bloggers like this: