SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Deputeti socialist, Blendi Klosi komentoi në Euronews zërat se Dritan Leli po punon kundër PS në Vlorë.

Ai e mohoi kategorikisht, duke theksuar se nuk ka asnjë indicie për këtë.Klosi tha se Partia Socialiste e ka qeverisur për 30 vjet Vlorën dhe do ta qeverisë prapë, duke shtuar se Vlora do të qeveriset nga një vlonjat siç është bërë deri më sot.

Ai pranoi se ka një distancim të PS, kryeministrit Edi Rama dhe të vlonjatëve nga kryebashkiaku Dritan Leli por shtoi se PS është krenare se si e ka qeverisur Vlorën.///

error:
%d bloggers like this: