SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Ekonomiko-Financiare të DVP Gjirokastër referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit M. H., 45 vjeç, banues në Patos dhe E. D., 30 vjeç, banues në Tiranë, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin me të cilin lëviznin këta shtetas, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan produkte ushqimore dhe industriale, të padeklaruara në Pikën Doganore Kakavije.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.///

error:
%d bloggers like this: