SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Koronavirusi / Lajm i orës së vonë: Shërohen brenda ditës 15 persona në Shqipëri

/01/04/2020/  Një lajm i mirë vjen nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus.

Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar.

“? LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT?”, shkruan Rama.//

error:
%d bloggers like this: