SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë referuan materialet në prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin S. D., 44 vjeç, banues në Ksamil, pasi është kapur në flagrancë nga shërbimet e Policisë Kufitare Livadhja, duke kryer gjueti të paligjshme, në kundërshtim me Moratoriumin e Gjuetisë. Gjatë kontrollit, 44-vjeçarit iu gjetën dhe iu sekuestruan 1 armë gjahu me fishekë dhe 1 radio marrëse-dhënëse///.

error:
%d bloggers like this: