SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin Xh. M., 56 vjeç, pasi në Ksamil, është konstatuar duke kryer punime pa lejen e organeve kompetente.Materialet i kaluan Prokurorisë Sarandë, për veprime të mëtejshme.///

error:
%d bloggers like this: