SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Jo vetem disa shqiptare, ka edhe lituaneze qe përdorin dhunën ndaj grave.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasin lituanez N. K., 51 vjeç, banues në Ksamil, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij

Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Vlorë u bë arrestimi i shtetasit S. K., 34 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme një shtetas 53-vjeçar. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme./SARANDANEWS.AL///

%d bloggers like this: