SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Turisti polak, 74 vjeçar i raportuar prej te afermve te tij si i mbytur nje dite me parë, u gjet i gjalle në ishullin e vogël Ftelesë, ne ujerat shqiptare .

Kjo u be e ditur sot nga burime policore per sarandanews.al.

Burimet policore thane se 74 vjecari nga Polonia u gjet nje nate me pare gjate kerkimeve policore me skafin e kontrollit te policise kufitare. Ai ishte zhytur ne ujerat e Ksamilit rreth ores 10.30 te se dieles dhe kishte notuar i vetem drejt ishullit te vogel shqiptar.

Burimet olicore shprehen habine perse D.R, 29 vjecarja, e afermja polake e 74 vjecarit e beri kallezimin per zhdukjen e tij ne oren 20.00 te mbremjes diten e diel/sarandanews,al///

error:
%d bloggers like this: