SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Policia njoftoi se nga specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë u arrestua në flagrancë, për veprën penale “Ndërtimi i paligjshëm”, shtetasi R. P., 34 vjeç, banues në Ksamil, Sarandë.

Arrestimi i tij është kryer pasi është konstatuar duke ndërtuar pa leje, në amabientet e jashtme të njësisë së shërbimit që ky shtetas ka në Ksamil. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.///

error:
%d bloggers like this: