SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

/01/04/2020/ Një interpretim drithërues ka qenë ai i këngëtarit Devis Xherahu, i cili nga shtëpia e tij ka sjellë Himnin e Flamurit me flaut. 

Një melodi që të qetëson shpirtin e duket sikur është ilaçi i ditëve në vetëizolim. 

‘Një mesazh sensibilizimi për të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen. Shumë shpëjt do dalim nga kjo gjendje”, shprehet Devis Xherahu. //R-SR//

error:
%d bloggers like this: