SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sipas shërbimit të siguruara nga IMDB, Netflix premierë në sezonin e tretë të La Casa de Papel dhe u bë seria e 22-të më e famshme në të gjithë njerëzit. Sezoni i tij i katërt u njofton para publikimit të vizitës së treti dhe ai do të ofrojë në platformën streaming, prillin e ardhshëm. Por tani Netflix ka njoftuar se do të rinovoj serinë e sezonit pesë dhe hajdutët më të famshëm të sezonit gjashtë.

Sezoni 3 dukë më i shikuari në vitin 2019

Kështu që mund të kërkoni tani Netflix është duke u përpjekur në një nga titujt e tij më të suksesshëm dhe sezonet e reja do të bëni të xhirimin tani dhe dihet që filmi do të tregojë mua ‘Alvaro Morte’, një aktor, i cili, ndër profesionistët e tij, etj. i jap profesionale profesorit. Me njoftimin e sezonit të gjashtë, tani, Netflix ka besim se kjo bandë hajdutësh do të zgjasë për shumë vite.

Unë jam i suksesshëm i serisë La Casa de Papel që është bërë një nga më të vlerësuarat në skenën mbarëbotëror. Në vendet e mëposhtme si Spanja, sezoni i tretë ju dha premierë më të madh për shërbime, duke tejkaluar seritë e të tjera si “The Witcher”.

Premiera e sezonit të katërt në Prill 2020

Shërbimi Kryeministri ofron një sezon të ri, fansat e serialit paraqet më shumë përreth sezonit të katërt, i cili premierë në 3 Prill. Më shumë detaje në lidhje me këtë grup të ri episodësh nuk dihen ende, megjithëse një nga protagonistët, Nairobi, një rol i drejtpërdrejtë nga Alba Floors, deklaroi se “do të bëjmë një sezon shumë më tepër për të kërkuar, në të mundën, shkrimtarët e më shumë audiencës. Ka bërë shumë lëshim. “

Shtëpia e kërkimit të La Casa de Papel është vetëm një “patë që lëshon vezë të arta” për Netflix dhe paraqja ka fituar disa herë më shumë, por nuk mund të dyshohet që Netflix të mos e kërkimit serinë për kthimet e saj në të.

error:
%d bloggers like this: