SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë Himarë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasit E. S., 33 vjeç dhe K. Ç., 44 vjeç, pasi janë konstatuar nga shërbimet e Policisë, duke ndërtuar dy objekte, në Lukovë, pa lejen e organeve kompetente

. Materialet i kaluan Prokurorisë Vlorë dhe Prokurorisë Sarandë, për veprime të mëtejshme./sarandanews.al//

error:
%d bloggers like this: