SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Maratonomaku i Sarandës: Nesër në Maratonën e Tiranës, gara 21 km.Do përfaqësoj Sarandën dhe Shqipërinë

Maratonomaku i Sarandës, Alush Çukari njoftoi se neser (e diel) do te marre pjesë ne Maratonen e Trianes në garën 21 km.

Kete here mbeshtetes i Maratonomakut perveç Bashkise( si gjithmone) eshte bere edhe Intermedica Sarande.

” Neser nisem per ne Tirane bashke me nipin tim mper filmime pasi diten e Diel me 23.10.2022 marr pjese ne Maratonen e Tiranes ne garen 21km , pa grup moshe, me atlete amatore edhe sportiste nga gjithe bota. Falenderoj per mbeshtetjen Bashkia Sarande, Klubi i Sportit Butrinti dhe Intermedica Sarande.

Ne kete Maratone, -shkruan Atleti Sarandiot Alush Cukari ne faqen e tij ne fb, do perfaqesoj Saranden dhe Shqiperine. /sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: