SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Mori flakë në ecje, automjeti digjet plotësisht në bypassin Fier-Vlorë

Një automjet ka shpërthyer në flakë në bypassin Fier-Vlorë mesditën e kësaj të premte.

Dyshohet zjarri është shkaktuar si pasojë e një defekti teknik. Për fat të mirë nuk ka dëme në njerëz por automjeti është djegur plotësisht. Sipas Policise ,Rreth orës 13:50, në bypass_in “Fier-Vlorë”, dyshohet se si pasojë e një defekti në automjet, ka marrë flakë gjatë lëvizjes, automjeti tip kamioncin, me drejtues shtetasin J. K., banues në Durrës. Nuk ka dëme në njerëz.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.///

error:
%d bloggers like this: