SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Shqipëria do të vijojë të mbetet në kushtet e qëndrueshme atmosferike me kalime të lehta vranësirash dhe kthjellime në të gjithë vendin.

Temperaturat minimale do të luhaten 7-16 gradë në veri në mëngjes, gjatë ditës do të jenë me rritje 22-23 gradë Celsius ne veri deri në 24-28 gradë Celsius në zonën e ulët dhe bregdet.

Sipas MeteoAlb, era do të jete me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim te forcës 3 ballë në det të hapur.///

error:
%d bloggers like this: