SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Moti bën kthesën e madhe nesër, ja sa shkojnë temperaturat

Temperaturat pritet që të ulen nën minus ditën e nesërme, duke kapur vlerën -4 gradë Celsius. Sipas parashikimit nga meteorologët, vendi do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme ku gjatë orëve të para të mëngjesit dhe mbrëmjes, do të ketë dhe mjegullina. Mjegulla e dendur do të jetë prezente në orët e mëngjesit ndërsa në zonat malore do të ketë dhe akull në rrugë. Temperaturat parashikohen në zona malore -4 deri 4°C, në zona e ulëta -3 deri 14°C dhe në zona bregdetare 2 deri 13°C.///

error:
%d bloggers like this: