SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Pala greke ka kapur një shqiptar të shumëkërkuar. Arrestimi është bërë nga sektori i verifikimit të pasaportave të Kapshticës në bashkëpunim me policinë e Follorinës. Shqiptari 40 vjeç rezultonte i dënuar nga Gjykata e Irakleos me 15 vjet heqje lirie për ngacmim seksual dhe veprime të pahijshme ndaj të miturve.

Emri i tij nuk bëhet i ditur, por ai është dërguar në paraburgim.///

error:
%d bloggers like this: