SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Një tjetër femër denoncoi përdhunuesin shqiptar në Greqi

Një tjetër femer, e treta me radhë, ka shkuar mesditën e sotme në Departamentin e Kifisisë dhe ka denoncuar se ka rënë viktimë e përdhunuesit shqiptar 45-vjeçar, Spartak Dyrmishit.Gruaja, rrëfen se ngjarja ka ndodhur disa muaj më parë, me burrin shqiptar që shkoi për ta sulmuar por në momentin e fundit arriti t’i shpëtonte kthetrave të tij.

Vetë shqiptari u ka dhënë oficerëve të Nëndrejtorit të Sigurimit të Athinës që po trajtojnë çështjen, se nuk është faji i tij, por i kokainës dhe birrës që ka pirë, ditën e goditjes së dyfishtë në Paleo Faliro. I ftohtë me sy të akullt dhe plotësisht i vetëdijshëm për të gjitha gjërat e tmerrshme që kishte kryer, ai pohoi në dëshminë e tij se mes dy sulmeve, ai endej si një njeri i humbur në rrugët e Palaio Faliro.///

error:
%d bloggers like this: